O Mnie

“Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

- Janusz Korczak

Małgorzata Wieluk

Właścicielka gabinetu

Terapia i nauczanie to nie tylko moja praca, ale również ogromna pasja. Od początku byłam przekonana i czułam, że jest to na pewno moje powołanie. Cieszy mnie widok dziecka, które coraz lepiej radzi sobie z nauką i pokonuje trudności oraz własne ograniczenia.

Jestem pedagogiem specjalnym z wieloletnim stażem oraz praktyką. Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika na kierunku Terapia Pedagogiczna, Akademię Pedagogiki Specjalnej na kierunku Oligofrenopedagogika, oraz rewalidację i edukację wczesnoszkolną. Pierwszą praktykę w pracy z dziećmi zdobyłam w Szkole Podstawowej, pracując z uczniami z autyzmem i Zespołem Aspergera. Staram się być na bieżąco z najnowszymi technikami i metodami w pracy z dziećmi z dysleksją, dysgrafią, dysortografią, zespołem Aspergera i autyzmem, dlatego pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych formach doskonalenia zawodowego.

Doświadczenie

Dlaczego ja?

Największą satysfakcję przynosi mi sukces dzieci, które coraz lepiej radzą sobie z nauką, pokonują przeszkody oraz własne ograniczenia. Dlatego, aby osiągać takie wyniki stale uczęszczam systematycznie na szkolenia. Posiadam certyfikat specjalisty czytania Metodą Symultaniczno – Sekwencyjną®, który otrzymałam w Centrum Metody Krakowskiej w Krakowie. Ukończyłam tam również wszystkie możliwe szkolenia, które stosuję w swojej pracy terapeutycznej. Na co dzień w terapii indywidualnej pracuję elementami Metody Krakowskiej, która daje sukces w osiągnięciu przez dziecko kolejnych etapów rozwoju wszystkich funkcji poznawczych.

Bawiące się obrazkowe dzieci

Rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się →